Partnerzy

ghblogo3GHB jest ogólnopolską siecią hurtowni materiałów budowlanych. Nasza misja to sukces hurtowni budowlanej. Przystąpienie do grupy nie wiąże się z żadnymi nakładami finansowymi, nie pobieramy też opłat za korzystanie ze wspólnego brandu, co nas wyróżnia od innych grup zakupowych. Składy budowlane zrzeszone w grupie uzyskują dostęp do najlepszych cen na materiały budowlane oferowane przez blisko 100 producentów, oraz szereg innych korzyści.
Poznaj nasz dekalog – 10 powodów, dla których już dziś warto przystąpić do grupy GHB. Jeśli szukasz materiałów budowlanych w najlepszych cenach? Znajdź najbliższą hurtownię sieci GHB,a przekonasz się, że ceny marketów budowlanych nie są dla nas problemem.

baumit-logoBaumit jest wspólną marką dwóch austriackich, rodzinnych koncernów z branży budowlanej – Schmid Industrieholding oraz Wietersdorfer Gruppe. Łączy je ponad 110-letnia tradycja i bogate doświadczenia w dziedzinie produkcji materiałów budowlanych.
W roku 1988 dwóch przodujących w swoich regionach kraju wytwórców materiałów budowlanych zawarło umowę kooperacyjną, by pod wspólną marką Baumit wytwarzać łatwe w obróbce produkty budowlane wysokiej jakości.
Znak firmowy Baumit jest jedną z najbardziej znanych i cenionych marek w Austrii. Dzięki szerokiemu asortymentowi produktów firma Baumit jest obecna niemal w każdej inwestycji – co drugi obiekt w Austrii, budowany z materiałów masywnych, powstaje przy zastosowaniu technologii Baumit.
Po upadku żelaznej kurtyny i przystąpieniu Austrii do Unii Europejskiej dla marki Baumit nie istnieją już praktycznie żadne przeszkody. Dalsze rozszerzanie Unii będzie oznaczało zdecydowane przyspieszenie rozwoju firmy. Już teraz przedstawicielstwa handlowe, filie lub zakłady produkcyjne Baumit znajdują się w 30 krajach Europy oraz w Chinach.

sozal-logo

hurtownia budowlana